+90 (552) 467 60 04 +90 (542) 529 35 92 +90 (532) 584 48 86
Banka Hesap Bilgileri Mail Order Formu 2022 Katalog 2022 Fiyat Listesi
Aksiyon Promosyon Tarihçe

TARİHÇE

AKSİYON PROMOSYON TEKS.ELK.KIRT.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ, 2007 yılında Süleyman Yılmaz tarafından promosyon ürünleri imalatı konusunda, küçük bir sermayeden çok büyük bir iş yapma arzusu içinde İstanbul, Güngören ilçesinde 2007 yılında kurulmuştur. İlk kurulduğu yıllarda ibdidai koşullarda azimle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kısa zamanda oldukça önemli mesafeler kazanmıştır. 2008 yılında Abdullah Yılmaz (Süleyman beyin oğlu) şirkete dahil olmasıyla birlikte baba oğul olarak önemli bir birliktelik sağlanmış ve bu yıla değin uyumlu, nitelikli bir çalışma ortamı oluşmuştur. Bu hikaye baba oğulun uyum içinde neler başarabildiklerinin hikayesidir.

Aradan geçen 14 yıl içinde sektörel ölçekte bir çok yeniliğe imza atmış, müşterileri tarafından güvenilir promosyon firması övgüsünü kazanmış, yaklaşık 50 personele ulaşmış bir şirket olarak geleceğe emin adımlarla yürümektedir.

 

BUGÜN

İstanbul Güngören ilçesinde profesyonel promosyon ürünleri alanında portföyünde bulunan bir çok ürünün imalatını yapan bir firma olup, sürekli yeni yatırımları hedeflemektedir. Güngören adresinde 800 m2 lik alanda okul, iş, spor vb. çanta imalatı ham bez çanta ve türevleri, her türlü baskının yapılabildiği tamamen en son teknolojilerle donatılmış baskı atölyesi, yaklaşık 300 m2 tamamen özel tasarım showroom, yaklaşık 1000 m2 depolama alanları bulunmaktadır. Bununla birlikte yatırıma doymayan AKSİYON PROMOSYON TEKS.ELK.KIRT.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ Çanakkale Gelibolu ilçesinde yaklaşık 1500 m2 kapalı alan olmak üzere tam entegre tekstil fabrikasının kurulumu ile ilgili çalışmalar başlatmıştır. Bu fabrikada tişört, okul ve iş çanta’sından hambez çanta’ya bir çok tekstil ürününün üretimi gerçekleştirilecektir. Bu fabrikanın açılışı ile birlikte yeni dönemde  personel sayısıda 120 kişinin üzerine çıkması planlanmaktadır. Bütün bu yatırım mevcut personelinde azim ve gayretleriyle sektörel anlamda şartlar ne olursa olsun sağlam adımlarla ilerleme arzusunun hayata geçmesidir.

 

VİZYONUMUZ

Hayallerini gerçekleştirmek, renklendirmek, iz bırakmak isteyenlerin farkındalığında olmak

 

MİSYONUMUZ

Kaliteli ve yenilikçi promosyon ürünleri müşterileriyle buluşturan topluma ve çevreye karşı sorumlu, etik değerlere bağlı sektörel, nitelikli operasyonları olan bir şirket olmak